hala magazynowa budowa

Jak zamówić halę magazynową?

Oferta naszej firmy jest dostosowana do potrzeb przedsiębiorców i inwestorów. Konstrukcje stalowe oraz hale można przystosować do własnych celów. Hale stalowe proponowane przez nas bardzo często wykorzystywane są jako obiekty magazynowe. Obudowa ścian oraz dachu z płyt warstwowych, sprawia, że obiekt może być wykorzystywany zarówno w celach przechowywania żywności, jak również jako warsztaty samochodowe. 

Naszym Klientom proponujemy nieduże hale z płyt warstwowych, ale także te o dużej powierzchni. Wielu naszych odbiorców pyta o najtańszy sposób budowy hali. Modernizacja istniejącej już hali oraz docieplenie jej płytami warstwowymi (obornickimi) jest jednym ze sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Jednak wiele osób nie posiada wybudowanego wcześniej obiektu. W takich sytuacjach, optymalizujemy koszty budowy konstrukcji i hali stalowej do indywidualnych potrzeb odbiorców. Oczywiście, wyceniając budowę hali magazynowej należy wziąć pod uwagę fakt, że jej koszt zależy od wielu czynników, chociażby od rodzaju materiału na budowę małej lub dużej hali. 

Jak zamówić halę magazynową?

Na naszej stronie internetowej dostępny jest formularz kontaktowy, dzięki któremu można zamówić budowę hali magazynowej. Dla naszych Klientów tworzymy również darmową wycenę obiektu, która nie zobowiązuje do kupna. Wysyłając zapytanie w formularzu kontaktowym prosimy o podanie szczegółowych informacji jak wymiary obiektu czy rodzaj materiału, który ma zostać zastosowany. Zapytanie dotyczące budowy hali magazynowej można również złożyć drogą telefoniczną, a ta nie zobowiązuje do kupna. 

Od czego uzależnione są koszty postawienia hali magazynowej? 

Cena hali stalowej uzależniona jest od wielu czynników, takich jak na przykład wybór konkretnych rozwiązań materiałowo – konstrukcyjnych, poziom standardu wykończenia dla poszczególnych jej elementów czy chociażby odporności ogniowej budynku. Szczególnie trudno jest, bez projektu, określić koszt wykonania robót branżowych (wewnętrznych i zewnętrznych), które mogą być precyzyjnie wycenione dopiero po wykonaniu projektów wykonawczych do projektu budowlanego.