• pawilony handlowe

Projekt pawilonu handlowego

Tradycyjny projekt pawilonu handlowego

Tradycyjny projekt pawilonu handlowego obejmuje stworzenie konstrukcji stalowej oraz obudowę obiektu z płyt warstwowych. Pawilony handlowe z płyt warstwowych są obiektami całorocznymi, a ich lekka konstrukcja pozwala na przenoszenie ich w razie potrzeby. Do obudowy tradycyjnego pawilonu handlowego stosujemy zazwyczaj płyty z rdzeniem styropianowym. Tradycyjny pawilon handlowy może być wyposażony w instalację elektryczną, może być też modernizowany, jednak projekty tradycyjne nie są tak efektowne jak nowoczesne pawilony handlowe. Zachowują jednak przy tym swoją funkcjonalność oraz możliwość rozbudowy. Tradycyjny pawilon handlowy może być jednak obudowany płytami warstwowymi w kolorze, na jaki zdecyduje się Zamawiający.

Nowoczesny projekt pawilonu handlowego

Projektując pawilon handlowy z płyt warstwowych bierzemy pod uwagę nie tylko jego funkcjonalność, ale również wygląd. Ważne jest to, w jaki sposób prezentuje się na targach oraz w innych miejscach, które przeznaczone są do stawiania pawilonów. Nowoczesne projekty pawilonów handlowych uwzględniają nie tylko fakt, że są to obiekty całoroczne, ale również to, że można dostosować je do swoich potrzeb, również pod względem estetycznym. Nowoczesne pawilony handlowe mogą być wykończone oryginalną elewacją, stalowymi kasetonami czy nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi (aluminium, drewno). Pawilony handlowe mogą być również przeszklone na całej powierzchni. Elementy konstrukcyjne po odpowiedniej obróbce mogą stanowić również element ozdobny pawilonu.

Wymiary pawilonów handlowych

Wymiary pawilonów handlowych oferowanych przez naszą firmę są bardzo zróżnicowane i dostosowane do potrzeb inwestorów i rodzaju prowadzonej  działalności. Oferujemy pawilony o standardowych wymiarach. Standardowe wymiary pawilonów handlowych to przede wszystkim:

(2,5x4x2,6m); (2,5×4,8×2,6m); (2,5×6,0×2,6m); (3x6x2,6m); (4x5x2,6m); (5x5x2,6m); (5x6x2,6m); (5x7x2,6m); (5x8x2,65m); (6×7,5×2,65m); (5x10x2,7m); (6x10x2,75m);(7x10x2,75m); (8x10x2,8m); (9x10x2,8m); (10x10x2,9m); (10x15x2,9m)

Powierzchnia standardowych pawilonów handlowych:

10m2;12m2;15m2;18m2;20m2;25m2;30m2;35m2;40m2;45m2;50m2;60m2;70m2;80m2;90m2;100m2; 150m2

Realizujemy też indywidualne projekty

BUDUJEMY OBIEKTY O DOWOLNYCH WYMIARACH I WZORACH!

Wyposażenie pawilonu handlowego

Nasza oferta obejmuje podstawowe i dodatkowe wyposażenie pawilonu handlowego.

Podstawowe wyposażenie pawilonu handlowego

Wyposażenie podstawowe to przede wszystkim instalacja elektryczna, instalacje sanitarne, wodno – kanalizacyjne czy instalacja grzewcza. Ze względu na mobilność pawilonów handlowych zazwyczaj wyposażone są one również w ogrzewanie elektryczne.

Dodatkowe wyposażenie pawilonu handlowego

Wyposażenie dodatkowe pawilonu handlowego może obejmować następujące elementy:

alarm wewnątrz obiektu, wykończenie pawilonu płytami karton-gips, wykończenie podłóg w obiekcie. W tym zakresie oferujemy materiały takie jak ceramika, drewno, panele lub wykładzina. Pawilony handlowe mogą zostać wyposażone również w meble i elementy biurowe. Na stałe współpracujemy z firmami, które specjalizują się w dostarczaniu odpowiednich mebli i wyposażenia wnętrz również do pawilonów handlowych. Wyposażenie można dostosować do rodzaju działalności, jaka ma być prowadzona w obiekcie i dostosować je również do swoich potrzeb.

Cennik pawilonów handlowych

Ceny pawilonów handlowych są uzależnione od wielu czynników. Tworząc wycenę bierzemy pod uwagę elementy takie jak powierzchnia pawilonu czy materiały, z których ma być stworzony. Nie posiadamy sztywnego cennika, ale każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie na podstawie rozmowy oraz wytycznych podanych nam przez Klientów. Ceny tego typu obiektów zależą również od elementów ich wyposażenia, które również wyceniamy indywidualnie.

Indywidualne projekty

Wyceny pawilonów handlowych przygotowujemy na podstawie dostarczonych informacji o wymiarach obiektu, a także wyposażenia i materiałów, z których pawilon ma być zbudowany. Jeżeli chodzi o projekty indywidualne, również je realizujemy. Zamawiający określa wtedy swoje oczekiwania, to w jaki sposób ma wyglądać pawilon, czy potrzebne jest wyposażenie dodatkowe i w jakim zakresie. Przygotowujemy wycenę i indywidualny projekt dla Zamawiającego. Pawilon handlowy może więc być obiektem o niestandardowym wyglądzie i wyposażeniu.

Pawilon usługowy

PAWILONY HANDLOWE JUŻ OD 850 ZŁ!

Obiekty standardowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Obiekty nowoczesne, w oryginalnych kształtach i kolorach o dowolnej powierzchni i wyposażeniu.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i przygotują darmową wycenę!