Warsztat serwis samochodowy

Warsztat z płyty obornickiej

Osoby, które zdecydowały się na budowę warsztatu samochodowego coraz częściej wybierają konstrukcje stalowe obudowane i docieplone płytami warstwowymi.

Warsztat z płyty obornickiej jest bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem i co więcej, coraz bardziej popularnym. Budowa garażu lub warsztatu z płyt nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dużą zaletą jest też fakt, że tego typu obiekty stawia się w bardzo krótkim czasie. Budowa budynku z płyty warstwowej, a w tym przypadku warsztatu z płyt, jest wyceniana indywidualnie.

Warsztaty z płyty warstwowej to doskonała alternatywa dla obiektów murowanych oraz blaszanych. Płyta warstwowa stanowi również ochronę przed niskimi temperaturami, a świetna izolacja termiczna to kolejna zaleta garaży z płyt warstwowych. Solidna i wytrzymała konstrukcja, a także łatwość konserwacji płyt sprawiają, że garaże z płyt warstwowych są jednymi z najczęściej wybieranych obiektów przez naszych Klientów. Do budowy warsztatu, używa się zazwyczaj płyt warstwowych styropianowych. Dlatego też, warsztaty z płyt warstwowych dają tak duże możliwości i są obiektami bardzo uniwersalnymi. Warsztaty budowane z płyt warstwowych są konstrukcjami lekkimi, ale bardzo solidnymi. Ich montaż jest bardzo szybki, co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia.

Brak sztywnego cennika

W naszej ofercie nie posiadamy cennika oraz gotowych projektów. Na stałe współpracujemy z biurem projektowym, które tworzy dla nas wizualizację. Koszt budowy warsztatu zależy od jego wielkości, a także rodzaju płyt wykorzystanych podczas montażu.

Wiele możliwości

Warsztaty z płyty obornickiej mogą być wykonywane w różnych systemach. Przede wszystkim, najczęściej wybierane są przez Klientów te jednostanowiskowe, ale też bardzo często warsztaty i garaże wielostanowiskowe.