market budowlany z obudową z płyt warstwowych Olkusz

Budowa obiektu handlowego z płyty

Wielu naszych Klientów pyta o budowę obiektów handlowych z płyty obornickiej. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo proste, ale również uniwersalne.

Klienci, którzy decydują się na budowę obiektu z płyt warstwowych pytani są przez naszych pracowników o to, jakie temperatury będą panowały wewnątrz budynku. Jeśli chodzi  o obiekt handlowy z płyty obornickiej, muszą panować tam warunki, które będą przyjazne dla osób, które będą tam przebywać przed dłuższy czas.

Wielu inwestorów wycofuje się z pomysłu budowy obiektów murowanych. Lekkie konstrukcje są rozwiązaniem nie tylko tańszym, ale również takim, które pozwala na tworzenie różnorodnych kształtów i kolorów fasad. Nowoczesne, lekkie budownictwo nie jest zarezerwowane wyłącznie do obiektów przemysłowych, ale również prywatnych. Obiekty budowane w technologii lekkich konstrukcji są bardzo popularne wśród przedsiębiorców i inwestorów ze względu na szybkość realizacji zleceń, a także niższej ceny postawienia obiektu w lekkiej konstrukcji. Te wybierane są również ze względu na duże możliwości architektoniczne i wielu wariantów wykończenia obiektu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Płyty warstwowe 

Wszystkie płyty potrzebne do budowy obiektu lub pawilonu handlowego spełniają wszelkie warunki oraz posiadają zezwolenia budowlane. Konstrukcje pod płytę obornicką w przypadku obiektu handlowego to konstrukcje stalowe. Wielu naszych Klientów zdecydowało się na takie właśnie rozwiązanie. Płyty, które potrzebne są do obudowy konstrukcji stalowej nasi Klienci dostępne są w trzech wariantach. Są to płyty obornickie styropianowe, poliuretanowe bądź z wełny mineralnej.

Są to płyty zarówno dachowe jak i ścienne. Ważne jest również to, aby przy składaniu zamówienia na płyty warstwowe Klienci wybrali kolory zgodne z RAL. Warto by w przypadku pierwszego zamówienia płyt obornickich zamówili oni jedną bądź nawet więcej płyt rezerwowych. Wtedy w przypadku uszkodzenia bądź jakiegokolwiek innego zdarzenia płyty te w prosty sposób będzie można zastąpić poprzednią w tym samym kolorze.