plac firmy REMO

Technologia płyt warstwowych

Technologie związane z produkcją płyt warstwowych stają się coraz bardziej zaawansowane. Wiele obiektów handlowych, warsztatów samochodowych i innych budynków pokrywa się i dociepla za pomocą właśnie płyt warstwowych. Technologia lekkiej zabudowy wiąże się z wypieraniem tradycyjnych materiałów budowlanych. Hale murowane zostają zastąpione konstrukcjami stalowymi z obudową z płyt obornickich.

Płyty warstwowe tworzone z wełny mineralnej, styropianu bądź poliuretanu charakteryzują się dobrą izolacyjnością termiczną. Dzięki temu, również są coraz bardziej popularne. Płyty warstwowe, które można zakupić w REMO są produkowane na nowoczesnych liniach produkcyjnych. W ten sposób wszystkie materiały charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi.

Technologia budowy z płyt warstwowych

Technologia wykonania budynku z płyt warstwowych obejmuje postawienie konstrukcji stalowej, a także obudowanie jej płytami warstwowymi. Ochrona przed hałasem, wspomniana już wcześniej izolacyjność termiczna,  a także uniwersalne zastosowanie obiektów lekkiej zabudowy sprawia, że tego rodzaju budownictwo wciąż zyskuje na popularności.

Parametry płyt warstwowych

Płyty warstwowe produkowane w naszym zakładzie charakteryzują się różnorodnymi parametrami, które indywidualnie dobierane są przez naszych Klientów. Więcej na ten temat można przeczytać na naszej stronie, w zakładce płyty warstwowe.