konstrukcja stalowa

Łączenie naroży

Połączenie płyt warstwowych w narożu może odbywać się w układzie pionowym i poziomym. Nie ma w tym wypadku znaczenia układ płyt na elewacji.

Z czego wykonać naroża?

Narożniki mogą zostać także wykonane z giętej płyty warstwowej. Do zamocowania płyt w narożach niezbędne są łączniki samowiercące, łączniki do mocowania płyt, taśmy uszczelniające, pianki montażowe czy okładzina gdy wymogi związane z izolacyjnością termiczną są podwyższone.

Narożniki w przypadku płyt warstwowych mogą być wykonane w układach pionowych i poziomych. Nie jest ważny w tym wypadku układ elewacji. Można także łączyć ze sobą dane systemy jak na przykład układ płyt warstwowych na elewacji może być poziomy, a narożnik w układzie pionowym. 

Obróbki blacharskie 

Firma Remo zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z montażem płyt warstwowych, obudową ścian hali oraz łączeniem naroży, a także obróbkami blacharskimi. Stosowane są w celu wykończenia obiektów, a są dostosowane do specyfiki budynku. Zastosowanie obróbek blacharskich umożliwia m.in. zamknięcie łączeń w trudno dostępnych miejscach jak na przykład naroża ścienne.