hala magazynowa z płyty warstwowej

Hale z płyty warstwowej

Hale budowane z płyty warstwowej są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych hal murowanych. Płyta obornicka jest bowiem materiałem, który charakteryzuje się niewielkim ciężarem, dobrymi parametrami energooszczędnymi, a także łatwym montażem i demontażem.

Płyta warstwowa zabezpiecza halę przed warunkami atmosferycznymi dlatego też, jest dobrym rozwiązaniem dla obudowy wszelkiego rodzaju hal przemysłowych czy produkcyjnych. Trwałość materiału, z którego stworzone są płyty warstwowe daje gwarancje użytkowania nawet na kilkadziesiąt lat dlatego też, koszty eksploatacji są znacznie mniejsze w porównaniu do tradycyjnych materiałów budowlanych.

Hala murowana czy stalowa?

Wielu inwestorów wycofuje się z pomysłu budowy obiektów murowanych. Lekkie konstrukcje są rozwiązaniem nie tylko tańszym, ale również takim, które pozwala na tworzenie różnorodnych kształtów i kolorów fasad. Nowoczesne, lekkie budownictwo nie jest zarezerwowane wyłącznie do obiektów przemysłowych, ale również prywatnych. Obiekty budowane w technologii lekkich konstrukcji są bardzo popularne wśród przedsiębiorców i inwestorów ze względu na szybkość realizacji zleceń, a także niższej ceny postawienia obiektu w lekkiej konstrukcji. Te wybierane są również ze względu na duże możliwości architektoniczne i wielu wariantów wykończenia obiektu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.