nowoczesna hala magazynowa

Hale magazynowe z płyty warstwowej (obornickiej)

Właściciele dużych firm i przedsiębiorstw często zastanawiają się nad budową nowych hal i obiektów magazynowych. Wielu z nich decyduje się na inwestycję w hale murowane, jednak zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem jest inwestycja w halę magazynową zbudowaną z płyty warstwowej.

Zalety hal magazynowych z płyt warstwowych

Podstawowym elementem, na który należy zwrócić uwagę jest zabezpieczenie towarów przed czynnikami zewnętrznymi, również tymi atmosferycznymi. Struktura płyt warstwowych zarówno stosowanych jako obudowa ścian jak i sufitów doskonale sprawdza się w przypadku przechowywania różnego rodzaju towarów i produktów.

Lekka konstrukcja płyt obornickich sprawia, że jest to doskonała alternatywa dla ciężkich materiałów budowlanych jak w przypadku hal murowanych czy wykonywanych z żel betonu. Ponadto płyty warstwowe dają większe możliwości jeśli chodzi o montaż, demontaż czy nawet przebudowę obiektu czy jego przeniesienie. Byłoby to niemożliwe, a przynajmniej trudne w przypadku tradycyjnego budownictwa.

Indywidualne zamówienia

Budując hale magazynowe dostosowujemy je do indywidualnych wymagań Klientów. Dlatego też, w naszej ofercie znajdą się obiekty z płyty warstwowej z częścią socjalną, biurową czy też konferencyjną. Istnieje również możliwość rozbudowy hal magazynowych przy obecnych już na posesji budynkach. Grubość płyty obornickiej możemy wykonać w rozmiarach niestandardowych na życzenie Klientów.