stacja kontroli Mosina z płyt warstwowych

Budowa z płyt warstwowych – koszty budowy

Nasi Klienci często pytają nas o koszty budowy obiektów i budynków z płyty obornickiej. Nie mamy sztywnego cennika, a wszystkie koszty związane z dostarczeniem materiałów oraz budową hali czy warsztatu wyceniane są indywidualnie.Po przesłaniu zapytania ofertowego kalkulujemy wszystkie koszty związane z rodzajem materiału, oraz wielkością obiektu. Bierzemy także pod uwagę zakres prac związanych z trudnością montażu płyt, a także dodatkowymi pracami i usługami. Usługi te zostały opisane szczegółowo na naszej stronie.

Od czego zależy cena obiektu z płyt warstwowych?

Pawilony handlowe, hale stalowe czy garaże wyceniamy indywidualnie. Ceny związane z ich montażem oraz wykonaniem zależą od powierzchni obiektów, a także materiałów, z których ma być on stworzony. Naszym Klientom oferujemy obiekty ocieplane, wykonane z płyt warstwowych – poliuretanowych, styropianowych oraz z wełny mineralnej. Rodzaj płyty wykorzystanej do budowy obiektu również ma wpływ na jego ostateczną wycenę. Nie posiadamy sztywnego cennika, ale każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie na podstawie rozmowy oraz wytycznych podanych nam przez Klientów. Ceny tego typu obiektów zależą również od elementów ich wyposażenia, które również wyceniamy indywidualnie.

Przykładowe ceny hal stalowych, a także elementy wyceny można sprawdzić tutaj

Nie posiadamy gotowych realizacji dlatego też, prosimy o przesyłanie zapytań. Wiele zapytań o budowę obiektów z płyt warstwowych (obornickich) pojawia się na forach internetowych. Jednak my zachęcamy do przesyłania wiadomości bezpośrednio do nas. Wysłanie zapytania nie zobowiązuje do kupna, a wycena zostanie stworzona w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów.