siedziba firmy REMO

Budki parkingowe z płyt warstwowych

Płyty warstwowe jako uniwersalny materiał do budowy różnego rodzaju obiektów, można wykorzystać również do stawiania i montażu budek parkingowych. 

Tego typu obiekty sprawdzą się jako stróżówki, budki parkingowe czy portiernie wartownicze. Warto pomyśleć nad budową tego typu obiektów, bo wykorzystać je można wszędzie tam gdzie wymagana jest stała kontrola oraz nadzór. Budki postawić można na placach budowy czy parkingach. 

Budki parkingowe z płyt warstwowych

Coraz częściej nasi Klienci decydują się na zakup i budowę budek parkingowych wykonanych z płyt warstwowych. Dowolnie można zmieniać ich przeznaczenie oraz miejsce położenie ze względu na lekką konstrukcję obiektów. . Cały projekt można dopasować kolorystycznie do własnych potrzeb, stworzyć i umieścić na obiekcie logo firmy, a także zamówić obiekt, którego wymiary będą zgodne z ISO. Nasi Klienci mogą również wybrać grubość płyty warstwowej, która charakteryzuje się różnymi współczynnikami przenikania ciepła. 

Charakterystyka budek parkingowych

Budki parkingowe wykonywane przez nas z płyt warstwowych to konstrukcje bardzo lekkie, które w razie potrzeby można transportować w dowolne miejsce.  Grubość płyty to zazwyczaj 100 mm jeżeli chodzi o płyty ścienne oraz 150 mm, w przypadku płyt dachowych. Najczęściej do budowy budek parkingowych wykorzystywane są płyty warstwowe styropianowe. Wykonując projekt budki parkingowej bierzemy pod uwagę liczbę stalowych elementów, które mają wchodzić w skład obiektu. Płyty warstwowe wykorzystywane do budowy budek parkingowych charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem termoizolacyjnym. Cała konstrukcja jest bardzo dobrze uszczelniona, przy połączeniach dachu oraz ścian stosujemy piankową uszczelkę. W ten sposób obiekty wykorzystywane być mogą jako konstrukcje całoroczne. Kolory płyty dachowej oraz ścienne ustalamy z Klientami na podstawie palety kolorów RAL.

Wycena stróżówek i budek parkingowych z płyt warstwowych 

Ceny za tego typu obiekty ustalamy z naszymi Klientami indywidualnie. Wycena zależy od kilku elementów takich jak powierzchnia obiektu czy materiały, z których ma być on wykonany. Naszym Klientom oferujemy obiekty ocieplane, wykonane z płyt warstwowych – poliuretanowych, styropianowych oraz z wełny mineralnej.Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie i z uwzględnieniem wszystkich elementów i wykorzystania obiektu.

Czas wykonania obiektu

Budki parkingowe z płyt warstwowych wykonujemy w ciągu 5 tygodni biorąc pod uwagę zaprojektowania obiektu, wykonania oraz dostarczenie na miejsce wyznaczone przez Klienta.