Konstrukcje stalowe producenta płyt warstwowych REMO

Projekty z płyty warstwowej

Projekty z płyty warstwowej wykonywane są przez naszą firmę na indywidualne zamówienie. Od wielu lat do dyspozycji mamy biuro projektowe, a każde zlecenie jest sprawdzane przez naszych architektów. 

Projekt budynku z płyty warstwowej ma indywidualny charakter i dopasowany jest do potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Projekty z płyt warstwowych

Tworzymy konstrukcje stalowe, które na życzenie Klientów obudowujemy płytami warstwowymi. Oferujemy płyty z rdzeniem ze styropianu, wełny mineralnej i poliuretanu, a produkowane są one na trzech liniach technologicznych. Płyty mają różną grubość i szerokość tak, aby można było je dostosować do indywidualnych potrzeb odbiorców.

Budując z płyt warstwowych, można stworzyć obiekt o doskonałych parametrach izolacyjnych, przy znacznym zmniejszeniu ich grubości i ciężaru.

Przykładowe parametry hal stalowych w obudowie z płyt warstwowych

Proponujemy trzy rodzaje okładziny, a także dostawę i montaż płyt warstwowych. Zakres prac obejmuje dostarczenie oraz montaż płyt bez rygli ściennych w poziomie. Do obudowy ścian wykorzystujemy trzy rodzaje płyt warstwowych (styropianowe, poliuretanowe, z wełny mineralnej). Do obudowy ścian wykorzystujemy także blachę trapezową. Zapewniamy również obróbki blacharskie, łączniki, uszczelki i inne elementy potrzebne do obudowy ścian konstrukcji stalowej.

  • projekt hali 200 m2
  • projekt hali 360 m2
  • projekt hali 450 m2
  • projekt hali 540 m2

Współpraca z biurem projektowym

Współpracujemy z projektantami dostosowując i optymalizując projekt do konkretnych potrzeb. Optymalizując projekt hali lub innego obiektu pozwala na osiągnięcie oszczędności. Proces optymalizacji hali do ścisłych potrzeb inwestorów sprawia, że wiele procesów związanych z pracami na budowie może zostać skrócony.