market budowlany z obudową z płyt warstwowych Olkusz

Płyty drewnopodobne na dachy

Nasi Klienci często pytają o drewnopodobne płyty na dachy. Tego typu płyty są kolorystycznie zbliżone do drewna bądź je imitują.

Indywidualne zamówienia

Na życzenie Klientów, na indywidualne zamówienia  wykonujemy również płyty w kolorach grafitu, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych domach i budynkach. Jednak przy ewentualnej przebudowie danego obiektu bądź uszkodzeniu płyty Klienci mogą mieć problem z dobraniem danego odcienia materiału. Dlatego też, sugerujemy, aby w miejscach szczególnie widocznych zamówić dodatkową płytę, aby móc wykorzystać ją na wypadek na przykład uszkodzenia.

Rodzaje i zastosowanie płyt drewnopodobnych 

Płyty drewnopodobne stosować można jako wypełnienie drzwi, okien, a także ścianek działowych. Stosując płyty drewnopodobne połączyć można bardzo dobre parametry izolacyjne i estetyczny wygląd obiektu. Dostępne kolory drewnopodobnych płyt to m.in: dąb rustykalny, ciemny dąb czy biel brzozowa. Płyty warstwowe drewnopodobne sprawdzą się również w agrobudownictwie. Wykorzystać je można do pokrycia dachów stajni, chlewni czy kurników.