obudowa hali stalowej nowoczesny design

Jak tanio zbudować halę?

Choć hale budowane z płyt warstwowych są dużo tańsze od tych murowanych czy budowanych z żel betonu, wiele osób decyduje się jeszcze bardziej obniżyć koszty inwestycji. W jaki sposób można to zrobić?

Tanie hale

Wybudowanie taniej hali nie musi wiązać się wcale z ograniczeniem budżetu na zakup materiałów. Ważne jest bowiem, aby były one najwyższej jakości dając gwarancję użytkowania na wiele lat, ale również bezpieczeństwo przed czynnikami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi czy ochronę przeciwpożarową. Wszystkie te elementy zostaną zachowane z uwzględnieniem niższych kosztów przy założeniu, że dany obiekt zostanie zmodernizowany lub przebudowany na halę z obiektu już istniejącego.

Przykłady modernizowanych obiektów

Ogromne doświadczenie jakie zdobywaliśmy przez prawie 30 lat naszej działalności pozwala nam na realizację tego typu projektów. Budujemy nie tylko nowe hale, ale również modernizujemy i przebudowujemy stare budynki, nadając im nowy kształt i formę.

W ten sposób zrealizowaliśmy już projekt przebudowy wiaty na mały magazyn czy stodoły o konstrukcji drewnianej na halę magazynową, w której przechowywane są warzywa i owoce. Obiekty, które budowane były  kilkadziesiąt lat temu również modernizowaliśmy jak chociażby stare obiekty magazynowe, które zostały zamienione na hale. Projekt ten uwzględniał wymianę konstrukcji dachowej oraz montaż płyt warstwowych na istniejących już konstrukcjach. Jednym z najbardziej oryginalnych i indywidualnych projektów było stworzenie hali z kontenerów morskich z dachem o konstrukcji drewnianej.

Tanie hale możemy również uzyskać używając jednostronnej płyty warstwowej.