market budowlany z obudową z płyt warstwowych Olkusz

Jak postawić halę?

Budowa hali nie będzie problemem jeżeli powierzymy jej kompleksowe wykonanie profesjonalnej firmie. O czym należy jednak pamiętać przed decyzją o budowie obiektu i jak powstaje hala? Klienci często pytają o to, jak wygląda praca przy zabudowach lekkich hal. Przedstawimy więc krok po kroku jak wygląda proces realizacji budowy obiektu.

Jak postawić halę stalową?

Przede wszystkim ważna jest jej lokalizacja nie tylko atrakcyjna dla przyszłych kontrahentów, ale również pod względem logistycznym. Aby dowiedzieć się czy budowa hali w miejscu, które wybraliśmy jest możliwa należy uzyskać warunki zabudowy oraz informacje na temat planu zagospodarowania przestrzennego.

Projekt

Wiedząc jakie ma być przeznaczenie hali oraz wiedząc gdzie ma być zlokalizowana należy zaprojektować obiekt oraz ustalić wstępną koncepcję. Tym zajmie się nasza firma, która świadczy usługi związane z generalnym wykonawstwem. Posiadamy także biuro projektowe, które tworzy oryginalne jak i standardowe projekty dostosowane do wymagań Klientów. Projekt budowlany jest niezbędny do tego, aby uzyskać zgodę na budowę obiektu. Do 65 dni Urząd  wydaje pozwolenie, a po załatwieniu wszystkich formalności firma może przystąpić do realizacji projektu.

Realizacja

Hale budowana jest na bazie najbardziej optymalnych rozwiązań, dzięki czemu Klienci otrzymują halę stalową zoptymalizowaną do konkretnych potrzeb i w procesie projektowania nie muszą dopłacać do zmian w projekcie. Jak już wcześniej wspominaliśmy realizacja projektu może odbywać się w dwóch formach:

  • generalne wykonawstwo
  • prace cząstkowe (np. dostawa i montaż konstrukcji)