Płyty Warstwowe REMO elewacja

Bramy do hali

Bramy do hal dostosowywane są nie tylko do charakteru architektonicznego obiektu, ale również do przeznaczania hal. Bramy do hal charakteryzują się dużą izolacyjnością cieplną i są dźwiękoszczelne. Do hali możemy wybrać bramy segmentowe czy przesuwano – podwieszane.

Bramy segmentowe

Otwierane są i zamykane pionowo do góry, więc w hali nie potrzeba dodatkowej przestrzeni na montaż bramy. W ten sposób maksymalnie wykorzystuje się przestrzeń w obiekcie. W bramach segmentowych wybrać można również wybrać rodzaj prowadzenia, strukturę powierzchni czy wzory.

Bramy podwieszane

Bramy podwieszane są świetnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaj hal przemysłowych i magazynowych. Tego rodzaju bramy można otwierać na prawo lub lewo. Zależy to nie tylko od parametrów technicznych, ale również umiejscowienia otworu. Bramy podwieszane nie wymagają montowania elementów konstrukcyjnych w posadzce przemysłowej.

Bramy roletowe

Wyposażone w elektryczny napęd bramy roletowe są bardzo atrakcyjne dla inwestorów zainteresowanych budową hal magazynowych i przemysłowych. Dostępne są różne rodzaje oraz wzory bram przemysłowych roletowych.