Bramy do hali

Bramy do hal dostosowywane są nie tylko do charakteru architektonicznego obiektu, ale również do przeznaczania hal. Bramy do hal charakteryzują się dużą izolacyjnością cieplną i są dźwiękoszczelne. Do hali możemy wybrać bramy segmentowe czy przesuwano – podwieszane.

Bramy segmentowe

Otwierane są i zamykane pionowo do góry, więc w hali nie potrzeba dodatkowej przestrzeni na montaż bramy. W ten sposób maksymalnie wykorzystuje się przestrzeń w obiekcie. W bramach segmentowych wybrać można również wybrać rodzaj prowadzenia, strukturę powierzchni czy wzory.

Bramy podwieszane

Bramy podwieszane są świetnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaj hal przemysłowych i magazynowych. Tego rodzaju bramy można otwierać na prawo lub lewo. Zależy to nie tylko od parametrów technicznych, ale również umiejscowienia otworu. Bramy podwieszane nie wymagają montowania elementów konstrukcyjnych w posadzce przemysłowej.

Bramy roletowe

Wyposażone w elektryczny napęd bramy roletowe są bardzo atrakcyjne dla inwestorów zainteresowanych budową hal magazynowych i przemysłowych. Dostępne są różne rodzaje oraz wzory bram przemysłowych roletowych.