Hala z płyty obornickiej

W naszej ofercie posiadamy systemy orynnowania obiektu (systemy odwadniania dachu) wykonane z PCV oraz rynny wykonane z blachy stalowej ocynkowanej i polakierowanej.
Systemy orynnowania dostępne są w różnych w podstawowych kolorach palety RAL, rozmiar orynnowania jest ustalany na podstawie Polskiej Normy lub wg projektu budowlanego.
Ze względu na łatwość montażu oraz trwałość polecamy orynnowanie wykonane z tworzywa sztucznego.

 

Oferta REMO obejmuje także system orynnowania stalowego WIJO, jest to trwały i łatwy w montażu system odprowadzający wody opadowe. Niezawodne użytkowanie i wysoką estetykę przez wiele lat gwarantuje wykorzystywanie wysokiej jakości powłok.  System rynnowy WIJO jest odporny na wszelkie warunki pogodowe a co najważniejsze wytrzymuje duże obciążenie śniegiem czy lodem. Zdecydowanie zalęta systemu orrynnowania WIJO jest powłoka rynny, która chroni przed rdzą. System rynnowy spełnia funkcję praktyczną ale jest to również widoczna część fasady, która nadaje charakter budynkowi, dlatego wszystkie elementy systemu wykonane są z wysokiej jakości materiałów, łączący tradycję z najnowszymi technikami. W naszej ofercie posiadamy siedem trwałych kolorów: biały, czerwony, brązowy, ceglasty, srebrny, szary i czarny.

 

 

Parametry techniczne:
  • gatunek stali: S280GD + Z275 produkowany przez Wijo (Szwecja)
  • grubość blachy: 0,60mm
  • powłoki: Prelaq Nova 35 µm
  • średnice rur/rynien: 100/75 mm, 125/90 mm, 150/100 mm
  • bardzo szeroka gama haków i akcesoriów