Rynny, które oferujemy naszym Klientom są odporne na warunki atmosferyczne. Dzieje się tak dzięki połączeniu stopu tytanu i aluminium. W ten sposób rynny sprawdzają się wszędzie tam gdzie dochodzi do dużych zanieczyszczeń atmosferycznych, ale również na terenach zalesionych czy nadmorskich. Blacha pokrywana jest tlenkiem aluminium, który chroni rynny przed korozją podobnie jak chrom, który dodatkowo chroni przed działaniem soli.

Zalety naszych produktów

Rynny dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, na zarysowania i zaginanie. Aluminium, z którego wykonywane jest orynnowanie nie zmienia swojej plastyczności i wytrzymałości przez co jest materiałem bardzo trwałym. Ponadto aluminium ze względu na swoją niewielką wagę ułatwia transport oraz montaż całego systemu. Proces produkcji aluminium wymaga zużycia mniejszej ilości energii, a aluminium podlega recyklingowi przez co nasze produkty są przyjazne środowisku.

Rynny charakteryzują się dużą głębokością przez co nie ma obawy przelewania się wody. Haki combi, w które wyposażone są nasze produkty sprawiają, że istnieje możliwość montażu systemu bez konieczności demontowania pokrycia.

Materiał

Materiał, z którego wykonywane są rynny to stop metal:  tytanu, manganu, chromu, aluminium i molibdenu. Tytan zwiększa wytrzymałość produktu, a chrom chroni przed korozją i działaniami soli.

System

Systemy orynnowania dostępne są w trzech rozmiarach:

  • rynna 125 i rura 90 mm
  • rynna 125 i rura 100 mm
  • rynna 150 i rura 100 mm