• pawilony handlowe

Projekt pawilonu biurowego

Siedziba firmy jako jej wizytówka

Wygląd siedziby firmy ma duży wpływ na to, jak postrzegają ją potencjalni klienci. Wiele firm szuka oszczędności, a wynajmowanie biur w centrum miasta często przestaje się opłacać. Alternatywą dla tradycyjnych biur stają się pawilony biurowe z płyt warstwowych, które również mogą pełnić funkcję nowoczesnych i w pełni przystosowanych do potrzeb klientów, miejsc spotkań. Coraz częściej siedziby firm, znajdujące się na obrzeżach miast wygrywają z tymi, które znajdują się w ich centrum. Również siedziba naszej firmy jest tego dobrym przykładem. Klienci umawiający się na spotkania, nie muszą pokonywać wielu kilometrów i spędzać czasu w korkach, co również jest dużym plusem jeśli chodzi o usytuowanie siedziby danej firmy.

Pawilon biurowy

Proponowane przez nas pawilony biurowe mogą być obiektami nowoczesnymi, w pełni nadającymi się do przyjmowania klientów. Nowoczesne projekty pawilonów biurowych sprawdzają się doskonale jako biura sprzedaży mieszkań, lub obiekty tymczasowe. Dobrze zaprojektowany pawilon biurowy to obiekt energooszczędny i całoroczny, który może zostać otynkowany i połączony z budowanym obiektem. Pawilony biurowe mogą być również częścią większego obiektu. Tak jest w przypadku naszej firmy. W pawilonie biurowym stworzone zostały pomieszczenia socjalne i te, które przeznaczone są do pracy biurowej. Pawilon jest usytuowany tuż przy hali produkcyjnej, co razem tworzy spójną całość.

Wygląd pawilonu może być dostosowany do indywidualnych potrzeb, a jego wyposażenie pozwala na komfortową pracę zatrudnionych tam osób. Pawilon w zależności od preferencji może być wykończony wewnątrz płytą kartonowo-gipsową zwiększając w ten sposób komfort pracy.

Nowoczesne projekty pawilonów biurowych standardem i jakością wykonania nie odbiegają od biur wynajmowanych w centrum miasta. Jedyną różnicą jest opłata za budowę obiektu. W tym przypadku Zamawiający zamiast czynszu płaci ratę leasingu.

Siedziba firmy buduje jej wizerunek

Wymiary pawilonów biurowych

Wymiary pawilonów biurowych oferowanych przez naszą firmę są bardzo zróżnicowane i dostosowane do potrzeb inwestorów i rodzaju prowadzonej  działalności. Oferujemy pawilony o standardowych wymiarach:

2,5x4m; 2,5×4,8m; 2,5x6m; 3x6m; 4x5m; 5x5m; 5x6m; 5x7m; 5x8m; 6×7,5m; 5x10m; 6x10m; 7x10m; 8x10m; 9x10m; 10x10m; 10x15m.

Powierzchnia standardowych pawilonów biurowych:

10m2; 12m2; 15m2; 18m2; 20m2; 25m2; 30m2; 35m2; 40m2; 45m2; 50m2; 60m2; 70m2; 80m2; 90m2; 100m2; 150m2

Realizujemy też indywidualne projekty

BUDUJEMY OBIEKTY O DOWOLNYCH WYMIARACH I WZORACH!

Standardowe wymiary pawilonów z płyt warstwowych ustalane są według normy ISO. Najczęściej stosowane wymiary to 20 i 10 stóp.  Wymiary dla pawilonów biurowych czy handlowych to wymiar 20′, co w praktyce oznacza, że wymiary pawilonu to: dł. 6058mm; szer.2438mm; wys.2800mm. Jednak istnieje możliwość dostosowania wymiarów pawilonów biurowych do własnych potrzeb i do tego, w jaki sposób pawilony mają być wyposażone. Standardowy obiekt o wymiarach 2,5x4m można wyposażyć w krzesło oraz biurko, jednak do bardziej komfortowych warunków pracy, sugerujemy budowę pawilonu o wymiarach co najmniej 4×4 metry. Wtedy pawilon biurowy może być również wyposażony w regały, szafki i niezbędne elementy potrzebne do pracy biurowej. Pawilony biurowe, wraz z rozwojem firmy, mogą również być uzupełniane o nowe moduły. Wszystkie moduły są dostosowywane do poprzednich obiektów, tak, by tworzyły ze sobą spójną całość.

Wyposażenie pawilonu biurowego

Nasza oferta obejmuje podstawowe i dodatkowe wyposażenie pawilonu handlowego.

Podstawowe wyposażenie pawilonu biurowego

Wyposażenie podstawowe to przede wszystkim instalacja elektryczna, instalacje sanitarne, wodno – kanalizacyjne czy instalacja grzewcza. Ze względu na mobilność pawilonów handlowych zazwyczaj wyposażone są one również w ogrzewanie elektryczne.

Dodatkowe wyposażenie pawilonu biurowego

Wyposażenie dodatkowe pawilonu handlowego może obejmować następujące elementy:

alarm wewnątrz obiektu, klimatyzatory stałe, wykończenie pawilonu płytami karton-gips, wykończenie podłóg w obiekcie. W tym zakresie oferujemy materiały takie jak ceramika, drewno, panele lub wykładzina. Pawilony biurowe mogą zostać wyposażone również w meble i elementy biurowe, które są niezbędne podczas pracy. Na stałe współpracujemy z firmami, które specjalizują się w dostarczaniu odpowiednich mebli i wyposażenia wnętrz również do pawilonów handlowych. Wyposażenie można dostosować do rodzaju działalności, jaka ma być prowadzona w obiekcie i dostosować je również do swoich potrzeb. Pawilony biurowe można wyposażyć w stelaże, regały, biurka oraz inne potrzebne elementy biurowe.

Cennik pawilonów biurowych

Ceny pawilonów biurowych są uzależnione od wielu czynników. Tworząc wycenę bierzemy pod uwagę elementy takie jak powierzchnia pawilonu czy materiały, z których ma być stworzony. Nie posiadamy sztywnego cennika, ale każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie na podstawie rozmowy oraz wytycznych podanych nam przez Klientów. Ceny tego typu obiektów zależą również od elementów ich wyposażenia, które również wyceniamy indywidualnie.

Komfort pracy

Pawilony biurowe, podobnie jak tradycyjne biura mogą być wyposażone w sprzęt oraz meble niezbędne do pracy biurowej. W ten sposób, pawilon biurowy staje się nie tylko mobilnym, ale również komfortowym miejscem pracy. Przestrzeń pawilonu biurowego można dostosować do potrzeb pracowników i stworzyć obiekt o cechach mobilnego, w pełni wyposażonego i dobrze zaprojektowanego biura.

Pawilony biurowe to obiekty całoroczne. Wewnątrz obiektu jest możliwość zamontowania klimatyzatorów stałych. W odróżnieniu od klimatyzatorów przenośnych, są wydajniejsze i nie zajmują dużo miejsca, co jest bardzo ważne w przypadku rozmieszczania poszczególnych elementów wewnątrz pawilonu.

Pawilon usługowy

PAWILONY BIUROWE JUŻ OD 850 ZŁ!

Obiekty standardowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Obiekty nowoczesne, w oryginalnych kształtach i kolorach o dowolnej powierzchni i wyposażeniu.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i przygotują darmową wycenę!

Tradycyjny projekt pawilonu biurowego

Tradycyjny projekt pawilonu biurowego obejmuje stworzenie konstrukcji stalowej oraz obudowę obiektu z płyt warstwowych. Pawilony biurowe w lekkiej konstrukcji stalowej zostały zaprojektowane tak, aby bez problemu mogły być wykorzystywane zarówno przez małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Lekka i modułowa konstrukcja umożliwia przenoszenie pawilonów z miejsca na miejsce. W ten sposób tworzyć można tzw. biura terenowe. Sprawdzają się one doskonale jako biura w miejscu sprzedaży mieszkań. Tradycyjny projekt pawilonu biurowego jest możliwy, wykonujemy go na wzór standardowego pawilonu handlowego z płyt warstwowych. Tradycyjny projekt pawilonu biurowego to świetny pomysł na mobilne biuro, jednak proponujemy również nowoczesne rozwiązania, które ze względu na swój charakter będą współgrać z nowoczesnymi biurami sprzedaży mieszkań. Pawilony biurowe mogą powstać w każdym miejscu, wskazanym przez Zamawiającego, co znacznie skraca czas budowy takiego obiektu.

Nowoczesny projekt pawilonu biurowego

Sprzedaż nowoczesnych mieszkań, lokali pod biura czy inną działalność zwykle odbywa się w równie nowoczesnym otoczeniu. Również pawilony biurowe z płyt warstwowych mogą być miejscem, które przyciąga wzrok i, w którym przyszli kupujący będą czuli się dobrze. Nowoczesny projekt pawilonu biurowego nie tylko obejmuje przestrzeń dostosowaną do przyjmowania klientów, ale również oryginalną elewację, wykończenie oraz wyposażenie wnętrza pawilonu. Nowoczesne projekty pawilonów biurowych obejmują duże możliwości rozbudowy obiektu o nowe moduły oraz przenoszenie obiektów do nowych lokalizacji sprzedaży mieszkań. Elewację nowoczesnych pawilonów biurowych dostosowujemy do wyglądu sąsiednich budynków, tak by tworzyły spójną całość. Efektowne pawilony biurowe mogą zajmować minimum przestrzeni, ale również w razie potrzeby być modernizowane, a kolejne moduły dołączane tak, by w komfortowych warunkach przyjmować zainteresowanych kupnem mieszkania.