Nie czekaj i już teraz wyślij zgłoszenie a my oddzwonimy – rozmowa nie zobowiązuje do kupna!

POLSKI PRODUCENT

Hale stalowe | Płyty warstwowe

Hale Stalowe

Kompleksowa realizacja hal stalowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na generalne wykonawstwo lub realizację etapową hali stalowej.

Płyty warstwowe

Zapoznaj się już teraz z ofertą na płyty warstwowe. W ofercie sprzedażowej posiadamy płyty styropianowe, poliuretanowe oraz  z wełny.

Konstrukcje Stalowe

Świadczymy również usługi montażowe, ogólnobudowlane oraz renowacji i konserwacji istniejących obiektów niemieszkalnych.

Płyty warstwowe

Płyta obornicka – produkowana na wymiar

Płyty Warstwowe REMO

Płyty warstwowe poliuretanowe

Płyty warstwowe styropianowe

Płyty warstwowe styropianowe

Płyty Warstwowe REMO

Płyty warstwowe z wełny mineralnej

Płyty warstwowe – realizacje

Hala usługowa

Hala usługowa

Hala usługowa

Hala usługowa

Hala produkcyjna z pomieszczeniami biurowymi
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Usługowo-magazynowa

Usługowo-magazynowa

Hala Usługowo-Handlowa

Hala Usługowo-Handlowa

Hala Produkcyjna z pomieszczeniami biurowymi
Serwis samochodów ciężarowych

Hala usługowa

Hala biurowo - magazynowa

Referencje

Prace nad realizacją projektu przebiegły sprawnie i profesjonalnie dlatego też firmę REMO polecamy jako kompetentnego doradcę, producenta i montażystę w zakresie budowy konstrukcji stalowej i budowy lekkiej.

Przedstawiciele przedsiębiorstwa są w pełni kompetentni do podejmowania decyzji dotyczących zmian i ewentualnych robót dodatkowych. Kierownictwo w pełni zapewnia kontrolę i nadzór nad prowadzonymi pracami co wpływ na jakość robót i dyscyplinę.

GWARANCJA SZCZELNOŚCI DLA PŁYT WARSTWOWYCH

Oferujemy Państwu „gwarancję szczelności”, która obejmuje płyty warstwowe w obustronnej okładzinie z blachy stalowej – szczegóły znajdują się w ogólnych warunkach gwarancji.

Nasze przedsiębiorstwo opracowało kompletny system lekkiej zabudowy. W jego skład zaliczają się płyty warstwowe – ścienne i dachowe, obróbki blacharskie oraz niezbędne do poprawnego i efektownego wykończenia obiektu rozwiązania systemowe. Dzięki naszym usługom mają Państwo możliwość zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Ponadto, przedsiębiorstwo REMO z powodzeniem budujemy solidne hale stalowe. Oferujemy kompleksowe usługi w obszarze dostarczania oraz montażu konstrukcji stalowych w halach magazynowych, produkcyjnych bądź użyteczności publicznej. Jesteśmy także w stanie zaproponować wykonanie wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych, a także usług ślusarskich na terenie całego kraju.

Profil firmy

Znajdujące się w Obornikach przedsiębiorstwo produkcyjno – usługowe REMO s.c. to firma rodzinna mogąca się poszczycić wieloletnią tradycją. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkowaniu płyt warstwowych dachowych oraz ściennych REMO (tzw. płyta obornicka), a także w rozmaitego rodzaju pracach budowlanych bądź montażowych. Od ponad 28 lat działamy na rynku, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość produktów oraz usług.

Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest produkcja i montaż płyt warstwowych. REMO s.c może pochwalić się nowoczesną linią produkcyjną. Nieustanny rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom płyty warstwowe o bardzo wysokich parametrach użytkowych. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych monterów są gwarancją szybkiego, sprawnego i bezproblemowego montażu obróbek blacharskich i płyt warstwowych, a także wykończenia budynku w terminie.